Poradíme, posloužíme, přijedeme a zabezpečíme!

Mezi služby, které naše zámečnická firma poskytuje, patří montážní a servisní práce námi dodaných a instalovaných zámků a dveřních zařízení.

Máme bohaté zkušenosti, které nám skvěle pomáhají zvládnout všechny situace, které jsou v našem oboru zámečnictví možné.

Občas je potřeba jakýkoliv zámek vyměnit. K tomu jsou zapotřebí šikovné ruce a odborník, který nám se vším spolehlivě pomůže.

Montáž zámku od nás rychle a kvalitně zabezpečí váš domov.

Montujeme všechny druhy zámků od klasických obyčejných zámků, dozických zámků, přes zadlabávací zámky, montáž zámků FAB, který je asi nejběžnějším zámkem vůbec. Pro nás je to otázka několika minut.

Montáž nebo výměnu zámků FAB provádíme ověřenými a spolehlivými postupy, které nepoškodí samotné dveře. Máme mnohaleté zkušenosti, které nám k tomu napomáhají.

Naše služby jsou rozšířeny i o nouzové NONSTOP služby, které zahrnují veškerou potřebnou zámečnickou práci, třeba i v noci.

Nabízíme komplexní služby v oblasti zámečnických prací, ale mezi naše služby také patří zejména výroba klíčů, prodej klíčů, prodej kování, prodej zámků, dozické zámky, trezorové zámky, otevírání zámků, otevírání dveří, ale také montáž zámků, montáž zámků FAB.

Zaměřujeme se především na oblast Praha 3, Praha Žižkov, Praha, Praha a okolí.

Napište nám ještě dnes

Nedovolte už nikdy zlodějům přístup k Vašemu majetku, kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si to nejlepší z oblasti zámků.