Potřebujete spolehlivě a bezpečně zabezpečit váš dům před zloději?
Máte zájem o kvalitní trezorové zámky?

Rodinná firma Jiří Růžička – Zámečnický servis působí na trhu již několik let a kladné hodnocení klientů vyzdvihují naši firmu stále výš.

Nabízíme komplexní služby v oblasti zámečnických prací, ale mezi naše služby také patří zejména výroba klíčů, prodej klíčů, prodej kování, prodej zámků, dozické zámky, trezorové zámky, otevírání zámků, otevírání dveří, ale také montáž zámků, montáž zámků FAB.

 

Časté otvírání dveří a opravy dveří po vloupání, rostoucí počet těchto případů nás přiměl k zamyšlení a začali jsme se zabývat zabezpečením, které by odolalo zlodějům. Počáteční zkušenosti s pevnými a bezpečnostními dveřmi nás společně se zkušenostmi ujistili o tom, že to chce něco odolnějšího, a tak mezi naše služby zahrnujeme i montáž bezpečnostních systémů na trezorový klíč. Tyto služby jsou velmi žádané a oblíbené.

Máme bohaté zkušenosti a práce se stala naším koníčkem. Dnes jsme schopni vyrobit takřka každý klíč – a to třeba i ke starodávným zámkům. Nabízíme i profesionální poradenský servis, který si odborně poradí s každým problémem, s každou maličkostí i s každou klíčovou dírkou.

Jsme spolehlivým partnerem pro bezpečný domov!

Přijďte se přesvědčit o našich kvalitách nebo nám zavolejte.

Naše pole působnosti je Praha 3, Praha Žižkov, Praha, Praha a okolí.

NONSTOP služba pro nouzový stav!

Co vám můžeme nabídnout?

  • Spolehlivý a odborný servis
  • Kvalitní, rychlou práci za přijatelnou cenu
  • Profesionalitu a ochotu
  • Široký sortiment výrobků
  • Zámečnické služby, které rádi uvítáte
  • Nonstop servis v případě nečekaných situací

Důraz je kladen především na kvalitu provedené práce a na přání klienta

Napište nám ještě dnes

Nedovolte už nikdy zlodějům přístup k Vašemu majetku, kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si to nejlepší z oblasti zámků.