V našem portfoliu služeb naleznete také prodej kování všech druhů, všech možných velikostí, i materiálů. Kování, které máme k dispozici je vhodné pro klasické vchodové dveře, balkonové dveře nebo i kování vhodné na dveře historických budov. Kování je dnes i stylovým prvkem pro vaše dveře a dokonalým bodem pro odlišnost interiéru. Vyniká především kvalitou zpracování a snadnou instalací.

Naše služby jsou kvalitní a spolehlivé, plné nápadů a originality. Přijďte a přesvědčte se sami.

Zabezpečte svůj domov poctivým bezpečnostním kováním! S polehněte se na Zámečnický servis Jiří Růžička.

Bezpečnostní kování má především chránit náš domov před nevítanými hosty. Typickým znakem pro bezpečnostní kování je, že z venkovní strany nejsou nikdy vidět žádné šrouby. Spolehlivost a kvalita je cílem našich služeb a doporučujeme především bezpečnostní kování české výroby firem ROSTEX a ASSA ABLOY.

Nabízíme komplexní služby v oblasti zámečnických prací, ale mezi naše služby také patří zejména výroba klíčů, prodej klíčů, prodej kování, prodej zámků, dozické zámky, trezorové zámky, otevírání zámků, otevírání dveří, ale také montáž zámků, montáž zámků FAB.

Naše pole působnosti je Praha 3, Praha Žižkov, Praha, Praha a okolí.

Napište nám ještě dnes

Nedovolte už nikdy zlodějům přístup k Vašemu majetku, kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si to nejlepší z oblasti zámků.